Perton Ehitus

16.02.2018

Oled mõelnud töötada kinnisvaravaldkonnas turundajana? Siis vaata - see pakkumine on just Sinu jaoks! Perton Ehitus otsib oma kollektiivi turundusspetsialisti-projektijuhti, kelle peamine ülesanne on Perton Ehituse igapäevase turundustöö korraldamine.

09.02.2018

Uus aasta on koduostjate jaoks alanud uue hooga. Nüüdseks on kõik kodud Miljöö Majas endale omaniku leidnud - jaanuaris soetati Wismari 31 viimased kaks 4-toalist korterit.

01.02.2018

Hermanni Maja näidiskorter on valmis! Tule tutvu projekti ning värskelt viimistletud näidiskorteriga KV.ee Kinnisvararalli kliendipäeval.

29.01.2018

Kuidas saavutame, et toad püsivad ka pakasega soojad, kuid kodukulud on elanikele võimalikult väikesed?

22.01.2018

Aasta alguses on Hermanni Maja müük alanud suure hooga - saadaval on veel viimased 8 korterit. 3 kolmetoalist, 4 kahetoalist ja neljatoaline luksuslik, privaatse katuseterrassiga penthouse. 

10.01.2018

Eesti Teaduste Akadeemia Meeskoor on Kalamajas tegutsev meeskoor, mis tähistab tänavu 60. juubeliaastat.

04.01.2018

Lubasid endale, et soetad uuel aastal uue kodu?

Perton Ehitusel on just Sind ootamas 9 uut kodu peagi valmivas Hermanni Majas.

Võta meiega ühendust - ja alusta uut aastat uues kodus!

27.12.2017

Hetkel veel Hermanni Maja ümbritsevate tellingute taga hakkab valmima klinkertellis- plaatidega kaetud fassaad. Tänaseks on majal kõik aknad ees ning koos fassaaditööde lõpetamisega paigaldatakse maja ilmestavaid aknaääriseid.

03.01.2018

Miljöö Majas käivad lõppviimistlus- ja koristustööd. Paigaldatakse viimaseid liiste ja piirdeid ning tehakse pisemaid maalritöid. Aktiivne ehitustöö toimub veel vaid korteris nr 9, mis valmib jaanuari esimeses pooles.

21.12.2017

Iga Perton Ehitus poolt rajatud kodu taga on inimesed - kõigepealt need, kes kodu loovad ja seejärel need, kes täidavad meie majad soojuse, rõõmu ja headusega.

Soovime teile kõigile rahulikke pühi, meeleolukat aastalõppu ja uut aastat täis kordaminekuid.

13.12.2017

Kolmetoaline kodu on viimistletud paketiga Safiir – hele tammeparkett koos sobituvate liistude ja siseustega annab korterile helge tunnetuse. Elutuba on mõnus ja ruumikas -  sellele lisavad avarust suured aknad ja hubasust LED-valgustusega karniisid. Suur köök koos söögitoa osaga avaneb elutuppa.

05.12.2017

Hermanni Maja näidiskorter on valmis! Tule tutvu projekti ning värskelt viimistletud näidiskorteriga kliendipäeval.

Kliendipäeva külastajatele on uus kodu Hermanni Majas kuni -5000 € soodsam!

28.11.2017

Head uudised kõigile, kes ootavad kannatamatult Hermanni Maja valmimist! Juba detsembri alguses saavad esimesed huvilised tutvuda Ao 2 maja esimese valmis ja viimistletud koduga.

03.11.2017

Wismari 31 maja välisilme hakkab võtma oma lõplikku kuju. Fassaaditööd ja rõdud valmivad järgneva 2 nädala jooksul.

03.11.2017

Hermanni Maja “majakarp” on valmis. Soojasõlm käivitati eelmise nädala alguses ja nüüd juba soojas majakarbis toimub kipsseinte metallkarkassi paigaldus – kerkivad korterite kergvaheseinad. Kui kipsplaadid paigaldatud, on 1-4 toaliste korterite ja äripindade kõik seinad püstitatud. Paralleelselt on alustatud ka siseviimistlustöödega - käivad maalritööd ning lähiajal alustatakse plaatimistöödega.

04.10.2017

Uute elamuprojektide märksõnadeks on kaasaegsus ja mugavus ning eestimaalane teab väga hästi, milline kodu on kena ja mugav. Tänapäevaste mugavustega kodu on nauding, millesse tasub investeerida, saades vastu mõnusa olemise oma perele. Toompea veerel asuv Hermanni Maja pakub seda kõike ja eriliselt luksuslikku elukeskkonda saab nautida korterelamus asuvas katusekorteris.

22.09.2017

Kliendipäeval tutvustame lähemalt oma Kassisabas kerkivaid uusarenduste projekte.

Ootame Sind kliendipäevale teisipäeval, 3. oktoobril kell 15-19 restoranis Trühvel, Telliskivi 60 (vaata asukohta kaardilt)

12.09.2017

Jahedate sügisilmade lähenedes on Hermanni Majas võimalik peagi juba soojas majakarbis ehitustöödega jätkata.

Paigaldatud on 4. korruse raudbetoonist seinad ja lae õõnespaneelid ning alustatud on 5. korruse ehitustöödega, mis lõppevad katusepaneelide paigaldusele järgneva sarikapeoga septembri keskpaigas - siis on “majakarp” valmis.

23.08.2017

18. augustil oli Wismari 31 objektijuhil põhjust maja katusele ronida – Miljöö Majas peeti sarikapidu.

Eesti vanarahva kombestiku kohaselt peeti sarikapidu siis, kui ehitustöödega jõuti katusesarikate paigaldamiseni – siis viisid ehitajad maja sarikatele pärja. Sellest pidi omanik tegema järelduse, et on aeg ehitajaid kiiremas korras kostitada. Väärikalt peetud sarikapeoga tagatakse traditsiooni kohaselt majale hea õnn ja luuakse head suhted majavaimuga.

13.07.2017

27. juulil kell 19.00 Erinevate Tubade Klubis Telliskivi 60a (vaata asukohta kaardilt).

Kahetoalised, läbimõeldud siseplaneeringu, sisseehitatud köögimööbli/tehnikaga ning vannitoamööbliga. Tänu smart design-lahendustele on iga ruutmeeter kasutusel.

05.07.2017

Esimese korruse tasandile, mille konstruktsioonitööd on lõpetamisel, tuleb kuus Paldiski maanteele avanevat äripinda ja panipaigad. Samal tasandil on ka kaheksa parkimiskohta, mis jäävad hoovi, majaosa alla.

05.07.2017

Juulikuu algus märgib Miljöö Maja konstruktsioonitööde lõppjärku jõudmist. Lõpetamisel on kolmanda korruse seinade konstruktsioonid, tugimüüride ehitamine ja tulemüüri ehitus külgneva Wismari 29 majaga.

30.06.2016

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas mai lõpus eeskujulikult restaureeritud hoonete omanikke, ehitajaid ja projekteerijaid.

Muinsuskaitse tähelepanu pälvisid ettevõtted, kes võtsid vaevaks restaureerida väärtuslikke hoonekomplekse ja pühendusid hoonete miljöötundlikule korrastamisele.

 

07.06.2017

Hermanni Maja ehitustööd edenevad plaanipäraselt. Praeguseks on valmis soklikorruse kandepostid ja lõpetatakse töid soklikorruse vahelae kandetaladega. Kohe pärast seda monteeritakse esimesed keldri vahelae paneelid.

06.06.2017

Miljöö Maja ehitusplatsil on aktiivsed ajad – äsja paigaldati esimese korruse lae õõnespaneelid ja algavad teise korruse konstruktsioonitööd. Paralleelselt paigaldatakse ka trepielemendid.

Ehitusgraafiku kohaselt lõpetatakse majakarbi konstruktsioonitööd järgneva kuu jooksul. Pärast seda jõuab järg soojustus- ja katusetööde kätte.

30.06.2016

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas möödunud aastal kõige paremini restaureeritud hoonete ehitajaid, omanikke ja arhitekte.

Tunnustusauhindu on jagatud üle kümne aasta. Tunnustamise traditsioon sai alguse mõttest tänada neid mälestiste omanikke, kes on oma omandi eest hästi hoolitsenud. Sel aastal tunnustati 2015. aastal valminud objekte.

 

25.04.2016

7.aprillil 2016. aastal kuulutati Eesti Ehitab messil välja Aasta Katus 2015 laureaadid.

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu poolt korraldatud konkursil Aasta Katus 2015 võisteldi taas neljas kategoorias: kivikatus, plekk-katus, lamekatus ja rahvuslik katus. 

Otsime turundusspetsialisti-projektijuhti

Vaata lähemalt

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi

Privacy Policy