Perton Ehitus

Perton Ehituse kliendipäev 3. oktoobril - soodustused kuni –5000 €

Kliendipäeval tutvustame lähemalt oma Kassisabas kerkivaid uusarenduste projekte.

Ootame Sind kliendipäevale teisipäeval, 3. oktoobril kell 15-19 restoranis Trühvel, Telliskivi 60 (vaata asukohta kaardilt)

Tule kindlasti, sest kliendipäeva külastajatel on võimalus soetada uus kodu Perton Ehituse Kassisaba uusarenduses kuni -5000 € soodsamalt!

Millist eelistaksid - kas neljatoalist kodu perele Kassisaba rahulikus keskmes või 2-4 toalist korterit linnamelus, Toompea lähedal?

Hermanni Maja - Ao 2 on kolme hinnatud piirkonna ristumispunktis - Toompea, Kassisaba ja Telliskivi. 38 korteri ja äripinnaga majal on suletud majaalune garaaž, mugava ligipääsu korteritele tagab lift. Privaatsel hoovialal on avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla. Pooled korteritest on müüdud, pooled alles - kiirematele suurem valik!

Miljöö Maja - Wismari 31 asub Kassisaba rahulikus südames. Avara hooviga väikeses majas on vaid 9 hoolikalt planeeritud korterit - et tagada privaatsus ja kodune tunne. Maja valmib juba aasta lõpuks, alles on veel vaid viimased 2 neljatoalist korterit!

Tutvustuspäeval arutame klientide koduostu soove, räägime ehitusest ja töös olevatest projektidest. Suupistete ja keelekaste eest hoolitseb restoran Trühvel.

Kasuta võimalust, kiirematele on laiem valik veel müügis olevatest korteritest. Kliendipäeva hinnasoodustused kuni -5000 €.

Kohtume Perton Ehituse kliendipäeval!

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi