Perton Ehitus

Esimesed korterid Hermanni Majas on valmimas!

Koos kevadega läheneb Hermanni Maja valmimine. Kui maja fassaaditööde progressist annavad märku paigaldatud fassaadikate, seda ilmestavad aknaümbrised ja klaasist prantsuse rõdude piirded, siis vilgas töö käib ka maja sisealadel.

Ao 2 uutes korterites lõpetatakse parketi paigaldust. Samuti on lõpetamisel kohtvalgustite paigaldamine. Peagi jõuab valgustite monteerimise järg maja üldaladele – valgusallikad paigaldatakse trepikotta, koridoridesse ja vestibüüli.

Korterites lõpetatakse sanitaartehnika paigaldust. Saunades on on puusepatööd valmis, toimub keriste paigaldus. Hermanni Maja kodude saunad varustatakse stiilsete Eestis toodetud HUUM Drop keristega, mida VIP viimistluspaketi omanikel on võimalik sooja panna kaugteel, telefonirakenduse kaudu.

Esimesed korterid on juba valmimas – ehitustööd neis on lõppenud ja on alustatud ehitusjärgse koristusega. Korterite ülevaatused algavad lähiajal, kuu lõpuks on esimestel uutel koduomanikel võtmed käes.

Maja trepikoja, koridori ja vestibüli ehitustööd lõpetatakse koos märtsikuuga. Kuu lõpuks on planeeritud ka maja fassaadi valmimine. Klinkertellistest fassaadikate on paigas ja alustatud on rõduklaaside paigaldusega, et lõunapoolsetest rõdudest saaksid mõnusad talveaiad.

Kui oled kodu ostu Hermanni Majas edasi lükanud, siis kiirusta – praegu on veel viimane võimalus valida! Võta meiega ühendust ja juba kevadel võid olla oma uues Kassisaba kodus.

www.hermanni.ee

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi