Perton Ehitus

Targa kodu lahendus – mis see on ja kuidas see koduomanikku aitab?

Tänapäevase luksuse juurde kuuluvad läbimõeldud targa kodu lahendused, mis lihtsustavad igapäevaseid tegevusi – muutes need nauditavaks. Sellele, milliseid lisamugavusi kodu pakub ja kuidas nutikad lahendused võiks Sinu aega säästa, tasuks mõelda juba kodu ostul.

Perton Ehitus on oma uutele projektidele välja valinud targa kodu lahendused, et pakkuda täisväärtuslikku tänapäevast elukogemust. Nii saad koduseid protsesse mugavalt mobiilirakenduse kaudu juhtida kõikjalt, kus on olemas ligipääs Internetiühendusele

Tavapakettidega viimistletud korterites kuuluvad targa kodu lahenduste hulka kaugloetavad elektri- ja veearvesti, mis võimaldavad kulusid jälgida mugavalt mobiilirakenduse abil.  Auto- või jalgvärava juures ei pea enam kulutama aega võtme või puldi otsimisele - need mõlemad on avatavad mobiilirakenduse kaudu.

VIP-paketiga viimistletud kodude omanikke abistab veelgi enam käepäraseid tehnilisi lahendusi – neile avaneb korteriuks sõrmejäljega ja kodust lahkudes kustuvad kõik tuled ühest lülitist (Magic Switch). Samuti on kaugjuhitavad nii kodu temperatuur kui ka sundventilatsioon, mis lubavad kodust eemal viibides näiteks küttekulusid optimeerida või muuta kodukliima mugavamaks seal viibivatele lemmikutele.

Lisamugavuste hulka kuuluvad kaugjuhitav saunakeris, mille saab sooja panna kasvõi suusarajalt ning elektriajamiga kardinate valmidus elutoas. Kaugjuhitavad rõdupistikud võimaldavad juhtida jõuluvalgustust ja programmeerida rõdu- või terrassivalgustust päikesetõusu ja loojumise järgi.

Täisfunktsionaalse targa kodu lahenduse ja VIP viimistlusega on teiste hulgas Hermanni Maja 5. korruse neljatoaline penthouse. Loe luksuslikust, suure katuseterrassiga korterist ja selle nutikatest lahendustest lähemalt SIIT.

Kui soovid meie arendustes kasutatavate lahenduste kohta rohkem infot või arutada oma koduostu soovi, võta meiega ühendust!

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi