Perton Ehitus

Soovid rohkem infot Perton Ehituse uute arenduste kohta? Võta meiega ühendust! 

 

Priit Lilleväli
*
*

Otsime turundusspetsialisti-projektijuhti

Vaata lähemalt
  • Reg nr 11265612
  • KMKR nr EE101061443
  • Muinsuskaitseameti tegevusluba E 435/2009-E
  • a/a EE71 1010 2200 5907 6017
  • MTR registreeringud
  • Omanikujärelvalve EE0000927
  • Ehitamine EEH001816

Priit Lilleväli

müügikonsultant

(+372) 56 110 070

priit@perton.ee

Priit on müügikonsultant, kellel on teadmised ja kogemused nii kinnisvara müügis kui ka ehituses. Vaheldusrikkus, erinevad kliendid ja väljakutsed muudavad müügitöö tema jaoks põnevaks ja motiveerivaks. Meeskonnamängijana on Priit veendunud, et kõik edukad tehingud sünnivad koostöö tulemusena – ühes klientide, kolleegide ja koostööpartneritega.

Reet Urva

pearaamatupidaja

(+372) 511 58 43

arved@perton.ee

Reet on numbrite- ja finantsmaailmaga sinasõber. Kogenud ja asjatundliku raamatupidajana peab ta korda igapäevases raamatupidamises ja hoiab kogu kontserni korrektsel kursil. Asendamatu Reet näitab oma kohusetundlikkusega eeskuju, mille järgi joondub kogu ettevõte.

Marko Bäärs

juhatuse liige, arenduse valdkond

marko@perton.ee

Perton Ehituse asutaja ja juhatuse liige. Marko korraldab, et kontsern tervikuna liiguks uuendustele avatuna õigel kursil ja eesmärgipäraselt. Ettevõtte algusaegadel tegeles Marko ise arenduse, müügi ja projekteerimise korraldusega. Täna inimesi juhtides annab ta edasi väärtusi ja nägemust, mis teevad Pertonist jätkusuutliku ja kasvava ehitus- ja arendusettevõtte.

Matti Tilk

juhatuse liige, ehituse valdkond

matti@perton.ee

Perton Ehituse asutaja ja ehitusjuht-juhatuse liige. Ehitus on Mattil geenides – sellega on tegelenud ka tema isa ja vanaonud. Matti on hinnatud oma oskuse poolest leida keerulistele olukordadele kiired ja mõistlikud lahendused. Ta korraldab protsesse ja suunab ehitustöid selliselt, et asjad õigeks ajaks ja korralikult tehtud saaksid. Tänu Matti teadmistele rekonstrueerimisest ja restaureerimisest on Perton Ehitus saanud mitmeid tunnustusi majade asjatundliku korrastamise eest miljööaladel.

Allan Mahkvei

ehituse projektijuht

allan@perton.ee

Suurte kogemustega projektijuht, kes on Pertonisse kõik oma juhtimisalased teadmised ja kogemused kaasa võtnud ning edukalt töösse rakendanud. Eesmärgi nimel töötamine ja sihikindlus on märksõnad, mille abil Allan projektid vajaduse korral kas või läbi seinte murdes õigeks ajaks lõpuni veab.

Kus me asume?

Privacy Policy