Perton Ehitus

TEISTMOODI JÕULUKUU

See aasta otsustasime Perton Ehituses tähistada maagilist jõulukuud eelnevatest aastatest veidi erinevalt. Kõik sai alguse sügisel, mil mõtlesime, mida oma headele koostööpartneritele tänutäheks meeldiva koostöö eest jõulude puhul kinkida. Nagu ikka käisime mitmeid ideid läbi, kuid meeskonnale sümpatiseeris mõte, teha sel korral  midagi hoopis teistmoodi. Miks mitte head, mida oleme meeldivast koostööst saanud, anda edasi. On ütlus, hea loob headust ja just sellest põhimõttest otsustasime see aasta lähtuda.

Seega sellel aastal ei tee me oma kallitele koostööpartneritele kingitusi vaid suuname selleks eelarves planeeritud raha SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi Kingitud Elu. Teeme seda kõigi oma heade koostööpartnerite nimel ja usume siiralt, et hea eesmärgi nimel tehtud annetus soojendab ka nende südameid rohkem kui väike kingipakk. Kingitud Elu tegemistel saad silma peal hoida nende kodulehel.

Kuid meil oli soov teha midagi veel. Seega otsustasime iga advendinädal teha midagi meeskonnaga koos, midagi teistmoodi, midagi vabatahtlikuna teiste heaks.

Leidsime, et Eesti Pimemassööride Ühing on üles kutsunud sisse lugema pimedatele mõeldud audioraamatuid. See mõte meeldis meile ning uurisime, millistest raamatutest puudust tuntakse. Ühing saatis meile nimekirja soovitud raamatutest. Valisime koos välja raamatu, mille sisuks unejutud lastele ja iga meeskonnaliige sai kenasti sisse lugude ühe jutukese. Kui see mõte hakkas ka Sulle meeldima, siis võta Eesti Pimemassööride Ühinguga ühendust ja uuri, kuidas saad oma häälega head teha.

Teisel advendinädalal käisime vabatahtlikena abiks Toidupanga toidukogumispäevadel. Toidukogumispäevad on 2 korda aastas toimuv üritus, kus Toidupank lisaks oma tavapärasele tööle kogub kampaania raames lahketelt inimeselt annetusi toidu näol, et need lisada puudust kannatavatele inimestele iganädalaselt välja jagatavatele toidupakkidele. Kui tahad täpsemalt teada, siis vii end Toidupanga tegemistega kurssi siin.

Kolmandal advendinädalal otsustasime teha midagi loomade jaoks. Uurisime Varjupaikade MTÜlt, mida ja kuidas saaksime abiks olla. Selgus, et armsatele loomakestele kulub alati ära pesamaterjal, koristusvahendid ja kassi-koera toit. Nii kogusime kokku oma inimeste kodudest pesamaterjaliks sobilikud asjad ning viisime koos toidupakkidega neile. Uuri loomade varjupaikade tööst ning tegemistest lähemalt Varjupaikade MTÜ kodulehelt.

Meil on Perton Ehituses olnud meeleolukas jõulukuu ning soovime kogu meeskonnaga kõigile imelist pühadeaega!

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi