Perton Ehitus

Meil on hea meel rääkida natuke lähemalt meie järgmisest arendusest – Katze Majast. Tegemist on Wismari 47A aadressile rajatava 3-kordse hoovimajaga, kus saab olema vaid 8 korterit.

Katze Maja on mõeldud just Sulle, kui Sa otsid oma perele uut kodu kesklinnas, kuid eelistad tiheda liikluse ning kõrghoonestuse asemel mõnusat miljööväärtuslikku keskkonda. Privaatne hoovimaja asub Kassisaba linnaosas vaikuse ja rahu oaasis.

Mõnusat elukorraldust silmas pidades on Katze Majal maa-alune parkimine ning oma kinnine hooviala. Aias saavad lapsed ringi joosta ja turvaliselt mängida. Sumedal suveõhtul võib hoovis aga maha pidada hoopis mõnusa grillpeo, ruumi selleks jagub.

Katze Maja arhitekt on Aigar Roht, kes ammutas inspiratsiooni Kassisabast endast. Sisearhitekt Lilia Kristianson on välja töötanud 3 siseviimistluspaketti, mille vahel uus koduomanik valida saab.

Katze Maja eelmüük on alanud, nii et huvi korral täida vorm www.katzemaja.ee kodulehel või võta ühendust meie müügikonsultandi Mariiniga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel: 5611 0070).

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi