Perton Ehitus

Perton Ehitus on oma viieteistaastase tegevusaja jooksul seadnud eesmärgiks koduse ja mugava elukeskkonna loomise. Alustasime ajalooliste hoonete taastamisega, lisades neile tänapäevase kodu puhul hinnatavaid väärtusi ja nüüdisaegseid energiasäästlikke tehnilisi lahendusi. Uusarenduste puhul oleme võtnud eesmärgiks modernse arhitektuurikeelega elukeskkonna loomise, võttes kaasa vanade majade taastamise kogemusest omandatud põhjalikkuse. Miljööväärtuslikes piirkondades on eesmärk kokku sobitada olemasolev hoonestus meie ehitatavate uuselamutega.

Hoonete taastamistöödega tegelemiseks on muinsuskaitseamet meile väljastanud tegevusloa arhitektuurimälestiste restaureerimiseks. Oleme pälvinud mitmeid autasusid, näiteks Tallinna Kultuuriväärtuste ameti tänukiri Wismari 47 korterelamu taastamise eest 2012. aastal, Tallinna linnaplaneerimise ameti tunnustus „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015” Luise 27/1 ja 27/2 majade restaureerimise eest ning „Parim korrastatud maja miljööalal 2016" Kunderi 25 maja korrastamise eest, samuti tiitel Aasta Kivikatus 2015 Tina 26 maja taastamise eest.

Creditinfo Eesti AS on tunnustanud Perton Ehitus OÜ-d tiitliga Edukas Eesti Ettevõte. Äripäev AS omistas Perton Ehitus OÜ-le tunnustuse Eesti Gasellettevõte 2015. Perton Ehitus OÜ on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulub Eesti Kinnisvarafirmade Liitu.

Arendusobjekte valides pöörame tähelepanu piirkonnale väärtustele ja võimalustele, mida uus kodu võiks oma elanikele pakkuda. Hoiame au sees miljöö säilimist ja sellele lisaväärtuse andmist – oleme ehitanud ja rekonstrueerinud kodusid Kassisabas, Kalamajas, Kadriorus ja teistes hinnatud elamupiirkondades.

Kodutunde loovad inimesed, kodu ehitavad asjatundjad. Täna oleme peamiselt Tallinna kesklinnas ja seda ümbritsevates hinnatud asumites ehitanud või taastanud üle 40 elamu ja loonud selle käigus koduse elukeskkonna paljudele peredele.

Lorem ipsum

Hermanni Maja / Ao 2 (2)t

Hermanni Maja – uus, modernse arhitektuurikeelega kodu Kassisabas. Suurepärane asukoht toob maja elanike jaoks 3 väärtuslikku piirkonda jalutuskäigu kaugusele: siit avaneb vahetu ligipääs Toompeale, mille lähedus ja suursugusus on Hermanni Maja loomise inspiratsiooniallikaks. Mugavalt lähedale jäävad ka Kassisaba jalutustänavad ja loomingulise õhkkonnaga Telliskivi piirkond Kalamajas.

Elukeskkonna planeerimisel oleme asetanud rõhu mugavusele – maja all on suletud garaaž, mõnusa ligipääsu kõikidele korteritele otse parkimiskorruselt tagab lift. Tepikoja kõrvalt avaneb ligipääs hoovialale, kus asuvad avar muruplats, laste mänguväljak ja lehtla.

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi