Perton Ehitus

Perton Ehituse arendus sai tunnustuse „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal”

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas möödunud aastal kõige paremini restaureeritud hoonete ehitajaid, omanikke ja arhitekte.

Tunnustusauhindu on jagatud üle kümne aasta. Tunnustamise traditsioon sai alguse mõttest tänada neid mälestiste omanikke, kes on oma omandi eest hästi hoolitsenud. Sel aastal tunnustati 2015. aastal valminud objekte.

 

Perton Ehitus sai auhinna „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal” Luise 27/1 ja 27/2 hoonete miljöötundliku korrastamise eest.

Premeeritud Luise tänava majad Kassisaba roheluses on kaunistatud rikkaliku puitdekooriga. Mõlemad hooned on rekonstrueeritud täielikult nii seest kui ka väljast. Siselahendused on inspireeritud hoonete ajaloolisest arhitektuurist.

Majade taastamisega loodi ühtsete harmooniliste kodude kooslus. Värvilahenduselt sobivad hooned suurepäraselt 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse eeslinna tänava miljöösse. Kassisabale omaselt kuulub majade juurde avar siseõu, mis on osaliselt piiratud ajalooliste paemüüride ning puitpitsi järgiva piirdeaiaga. Suletud siseõuel on hulgaliselt rohelust, parkimisvõimalus ja laste mänguala.

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi