Perton Ehitus

Kodu Kalamaja südames

  • Projekti nimi Valgevase 9b
  • Aadress Valgevase 9b
  • Aasta 2016
  • Tüüp uusehitis

Valgevase 9b – läbimõeldud arhitektuuriga uus sisekvartal Kalamaja südames. Majade projekteerimisel on lähtutud Kalamaja keskkonda sobituvast traditsioonilisest arhitektuurikeelest, millele annavad lisaväärtuse modernne arhitektuur, valgusküllased planeeringud ja milles on arvestatud energiasäästlikkuse põhimõtetega.

Korteritel on suured rõdud, terrassid ning avar sisehoov mänguväljakute, liumäe ja rohke rohelusega. Hooviala pikenduseks on Kalma park, kuhu rajasime valgustatud kergliiklustee, mänguväljaku ja väikeste küngastega roheala.

Kodu kõigile, kes hindavad privaatsust, meeldivat kogukonda ja miljööväärtuslikku elukeskkonda. Valgevase 9b sisekvartali viies majas on kokku 36 mugavat 1-5toalist kvaliteetse viimistlusega korterit iga pere jaoks leidub just selline kodu, millest nad on unistanud! Suurepärane asukoht Kalamaja keskmes loob mugava ja kiire ühenduse kõige vajalikuga nii jalgsi, rattaga sõites kui ka ühitransporti kasutades.

Siseviimistlus annab edasi karget ja põhjamaist tunnetust eeskuju on võetud skandinaavialikust sisekujundustraditsioonist. Majade nimed on inspireeritud 20. sajandil Eesti kultuurimaastikule jälje jätnud suurkujudest, kes mingil oma eluperioodil on Kalamajas elanud või töötanud: Karl Ristikivi (Karli maja), Asta Willmann (Asta maja), Artur Rinne (Arturi maja), Juhan Sütiste (Juhani maja) ja Elsa Avesson (Elsa maja).

Valgevase 9b majad on kivimajad, mille õõnespaneelidest vahelaed ja betoonplokkidest kandevseinad tagavad vaikuse ja rahu. Kõigil korteritel on energiatõhususe suurendamiseks kolmekordsed pakettaknad, vesipõrandaküte ja korteripõhine soojustagastusega ventilatsioonisüsteem. Parkida on võimalik nii hoovis kui ka maja-aluses parklas. Samuti on majade all panipaigad.

Hooviala pikenduseks on Kalma park. Roheline pargi- ja puhkeala koos kergliiklusteega loob võimalused perega aja veetmiseks, lugemiseks, grillimiseks või lihtsalt jalutamiseks ja tervislike eluviiside harrastamiseks samuti ei pea lapsed mängimiseks koduhoovi vahetust lähedusest kaugemale minema!

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi