Perton Ehitus

Tallinna linn tunnustas Perton Ehitust tiitliga „Parim korrastatud maja miljööalal 2016 aastal”

Tallinna linnaplaneerimise amet tunnustas mai lõpus eeskujulikult restaureeritud hoonete omanikke, ehitajaid ja projekteerijaid.

Muinsuskaitse tähelepanu pälvisid ettevõtted, kes võtsid vaevaks restaureerida väärtuslikke hoonekomplekse ja pühendusid hoonete miljöötundlikule korrastamisele.

 

Perton Ehitus OÜ sai tunnustuse „Parim korrastatud maja miljööalal 2016. aastal” Kunderi 25 maja korrastamise eest. Tunnustuse pälvisime juba teist aastat järjest – eelmisel aastal saime tiitli „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015. aastal" Luise 27 korterelamute eest.

Mõnusalt hubane ja turvaline sisehoov parkimiskohtade, mänguväljaku ja muruplatsiga.

Auhinnatud Kunderi 25 hoone on täielikult renoveeritud kortermaja Kesklinna ja Kadrioru kohtumispaigas. Hubane eluruum privaatse sisehooviga asub mugavalt linna keskuses. Viimistlust on inspireerinud kolm märksõna: Skandinaavia, romantika ja modernsus. Igaüks omanäoline ja veidi erinev, ent jäänud ajastutruuks, andes edasi maja ajalugu ja mõnusat hingamist.

Korterite planeerimisel arvestasime kõigi pereliikmete vajadustega, et perele jääks nii avar ühisruum kui ka privaatsed puhkeruumid. Majal on mõnusalt hubane ja turvaline sisehoov parkimiskohtade, mänguväljaku ja muruplatsiga.

Tagasi

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi