Perton Ehitus

Need, kes Telliskivi 49 ehitusplatsil igapäevaselt silma peal hoiavad teavad, et mõni aeg tagasi ilmus Arte Galeriimaja sarikatele pärg. See ei tähendanud muud, kui ehitus on jõudnud nii kaugele, et oli aeg  korraldada ehitusmeeskonnale väike, ent traditsiooniline pidu.

Need, kes Telliskivi 49 ehitusplatsil igapäevaselt silma peal hoiavad teavad, et mõni aeg tagasi ilmus Arte Galeriimaja sarikatele pärg. See ei tähendanud muud, kui ehitus on jõudnud nii kaugele, et oli aeg  korraldada ehitusmeeskonnale väike, ent traditsiooniline pidu. Arte Galeriimaja katuselt tõi pärja edukalt alla Perton Ehituse juhatuse liige Matti Tilk ning sarikapidu võiski alati.

Lähipäevil saab Arte Galeriimaja endale täielikult katuse peale, mis tähendab seda, et ehituses on jõutud sinnamaale, et rõhk välistöödelt kandub üle sisetöödele. Arte Galeriimaja sisekujunduses kohtab jooni välisarhitektuurist, kuid tugeva mõjutuse on andnud ka Pelgulinna piirkonna rohelus ja Telliskivi vabameelne loomeõhkkond. Üldkasutatavatel aladel oleme püüdnud luua looduslähedast ja sooja atmosfääri, mis tekitaks koduse tunnetuse ka siis, kui väljud korteri uksest ning astud koridori või vestibüüli.

Juhul kui Sa pole veel ühendust võtnud Priiduga (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.), et projektist täpsemat ülevaadet saada, tee seda kindlasti, sest 70% Arte Galeriimajast on juba müüdud. 

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi