Perton Ehitus

Meil on hea meel Teid kõiki kutsuda Arte Galeriimaja (Telliskivi 49) näidiskorteri esmaesitlusele 13. novembril ajavahemikus 12:00-19:00. Lisaks näidiskorterile on valmis ka vestibüül ning kliendipäeval ostuotsuse teinutele eripakkumine.

Meil on hea meel Teid kõiki kutsuda Arte Galeriimaja (Telliskivi 49) näidiskorteri esmaesitlusele 13. novembril ajavahemikus 12:00-19:00Esmakordselt Perton Ehituse ajaloos oleme koos näidiskorteriga valmis ehitanud ka maja vestibüüli, kus eripärane rohesein loob looduslähedase ning sooja atmosfääri, sidudes nii kokku Telliskivi vabameelse loomeõhkkonna ja Pelgulinna roheluse.

41,5 m² suuruses kahetoalises näidiskorteris presenteerime ka meie poolt pakutava sisseehitatud mööbli ja tehnika võimalust (pakett sisaldab esikugarderoobi ning köögimööblit koos valamu, segisti ja integreeritud köögitehnikaga).

Kõigile kliendipäeval ostuotsuse teinutele pakume  eripakkumisena “Targa ukse” lahendust tasuta kaasa!

Tule ja saa osa Arte Galeriimaja näidiskorteri ning vestibüüli esmaesitlusest. Anna meile oma tulekust teada, registreerides oma külaskäik SIIN. Loomulikult oled oodatud Arte Galeriimajja 13. novembril ajavahemikus 12-19:00 ka eelregistreeringuta, ent kui oled oma tulekust meile märku andnud, oskame Sind oodata 😊.

PS! Kõigi küsimuste korral pöördu julgelt  Priit Lilleväli poole - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistades 56 110 070.

PS2! Ära jäta võimalust kasutamata, sest üle 3/4 majast on müüdud!

Kohtumiseni juba 13. novembril!

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi