Perton Ehitus

Imeline juuni hakkabki otsa saama ning see on hea hetk heitmaks pilk Telliskivi 49 aadressile ehitatava Arte Galeriimaja ehitusseisule.

Maja seinad kerkivad ning oleme jõudmas juba järgmise korruseni – veel enne selle kuu lõppu jõuame 3. korruse paneelide monteerimiseni.

Imeline juuni hakkabki otsa saama ning see on hea hetk heitmaks pilk Telliskivi 49 aadressile ehitatava Arte Galeriimaja ehitusseisule.

Maja seinad kerkivad ning oleme jõudmas juba järgmise korruseni – veel enne selle kuu lõppu jõuame 3. korruse paneelide monteerimiseni. Iga lisanduva korruse puhul on hea vaadata, millised saavad olema selle konkreetse korruse vaated. Paljudel Arte Galeriimaja korteritel on armsad rõdud, mis annavad linnakeskkonnas elades mõnusat lisandväärtust. Arte Galeriimaja valikus on alles veel lõuna- ning õhtupäikesepaistesse jäävaid kortereid, mille vaated avanevad miljööväärtuslikule Pelgulinnale.

Jääb üle vaid ette kujutada end päeva õhtusse saatmas – peale mõnusat jalutuskäiku Tallinna vanalinnas ning kiiret põiget Balti jaama turule, oled jõudnud koju. Avad oma rõduukse ning sead end mõnusalt istuma, et nautida õhtu kuldset kuma Pelgulinna rohelusel ja süüa värskelt turult ostetud Eesti magusaid maasikaid. Kui selles kujutelmas olemine meeldis Sulle, siis uuri meie käest Arte Galeriimaja kohta lähemalt (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) ning juba aasta pärast võib kujutelm Sinu reaalsuseks osutuda.

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi