Perton Ehitus

Selline küsimus paneb kulmu kergitama, sest ühisosa leidmine pole sugugi nii kerge. Jah, Tallinnas on tõesti selline asum nagu Kassisaba, aga see pole ju tõug? Tegelikkuses on selles mõttekäigus iva sees, seda tuleb lihtsalt veidi edasi arendada.

Kesklinna ühes mõnusaimas ja rohelisemas asumis - Kassisabas - on suvehakul algamas ühe tõeliselt õdusa hoovimaja ehitustööd. Maja arhitekt on tunnetanud miljööväärtuslikku Kassisaba keskkonda ning loonud silmapaistva, kuid suurepäraselt sobituva kolmekorruselise hoovimaja Wismari 47A aadressile. Maja hakkab asumist tulenevalt kandma Katze Maja nime. Kuna maja asukoht ja nimi on nii kassised, siis tundus loomuliku jätkuna seostada ehitatavate kodude siseviimistluspaketid kassitõugudega. Ja siin alguses püstitatud küsimuse vastus peitubki. Tallinna kesklinna kinnisvara ühe uue särava pärli – Katze Maja – koduomanikud saavad endale valida uude koju Bengali või Devoni (tulenevalt Devon Rex-ist) siseviimistluse.

Katze Majas saab olema kõigest 8 korterit, milles pooled on tänaseks juba müüdud. Selle kauni valgusküllase ning rohelusest ümbritsetud maja välimusega saad tutvuda -> katzemaja.ee/galerii, täpse asukohaga -> katzemaja.ee/asukoht ning ülelpool mainitud siseviimistluspakettidega -> katzemaja.ee/interjoor. Lisainformatsiooni, sh hindade ja plaanide kohta, jagab hea meelega Pertoni müügikonsultant Mariin (kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 5611 0070).

Vaata ka meie teisi projekte

AITÄH, OLED LISATUD MEIE UUDISKIRJA SAAJATE NIMEKIRJA.

Selleks, et Sinuni jõuaks vaid Sulle oluline info, palun täpsusta, millisest kinnisvarast oled huvitatud.

EESMÄRK

Tubade arv

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Rõdu

Asukoht

(märgi ära kõik sobivad valikud)

Lisainfo

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

  • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
  • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi