VAATA KA MEIE TEISI PROJEKTE
ASUKOHT

IDEAALNE ASUKOHT

Moodne funk on leidnud tee Kesklinna ja Kadrioru piirile – kordumatud elamused on jalutuskäigu kaugusel!

Linna kõige elavam ja värvikam piirkond pakub suurepäraseid maitse- ja ostuelamusi, õdusaid kohvikuid, kultuurisündmusi ja linnakeskkonnale vahelduseks rohelisi parke ning parimaid mere- ja linnavaateid. Kõik see on Sinu uuest kodust lühikese jalutuskäigu, jooksuringi või rattasõidu kaugusel.

Vaba aja- ja meelelahutuskeskused Sinu käeulatuses. Südalinna kinodesse, kaubamajadesse ja butiikidesse jõuad mugavalt mõne minutiga. Igapäevatoimetuste käigus võid leida meeldiva ostlemispaiga või õhtuse lemmiklounge’i. Leiad kiirelt oma lemmikud – naudi vaheldust ja valikuvabadust!

Kadrioru rohelus ja hubased kohvikud. Jalutuskäik Kadrioru pargis on suurepärane turgutus pärast ärkamist või rahustav vaheldus linnaelu rutiinile. Kaunis arhitektuur, galeriid ja muuseumid toidavad hinge ja ilumeelt.

Merepromenaad, sadamad ja soolane mereõhk. Võid imetleda suurepärast merevaadet mõnesaja meetri kaugusel koduuksest. Suvisel ajal võid nautida mereäärseid piknikke, jalutuskäike või isegi õhupallilende!

Parimad õppimisvõimalused Sinu lastele. Eesti tugevaimad koolid on väga lähedal. 300 meetri kaugusel on Tallinna 21. kool, 500 meetri kaugusel Kadrioru Saksa Gümnaasium. Kõrgharidust saab omandada Tallinna Ülikoolis koos Balti Filmi- ja Meediakooliga, mis asuvad Narva maanteel, kõigest 300 meetri kaugusel.

Sündmusterohke ja elav kunst. Rahvusooper Estonia, Kumu ja veel hulk kultuurielu tuksuvaid südameid kustutavad ka suure kunstijanu. Teatrietendused, live-muusika ja muuseumid-galeriid, kust igaüks leiab midagi endale ja mis jätab meeltesse kordumatu elamuse.

Sinu uue kodu lähedusse jäävad:

  • Hiltoni hotell – 250m
  • Stockmann – 600m
  • Vanalinn – 950m
  • TLÜ – 300m
  • Sadam – 750m
  • Rahvusooper Estonia – 1km
  • Kadrioru park – 850m

kreutzwaldi9.6