Moodne funkmaja Kadrioru piiril

Tallinna südalinnas, esinduslikul Kreutzwaldi tänaval on valminud uus funktsionalistliku arhitektuurikeelega mängiv kuuekorruseline terrasselamu.

VAATA LÄHEMALT
VAATA KA MEIE TEISI PROJEKTE
Välisviimistlus

6- korruselise kortermaja fassaadide kujundamisel ja värvilahenduses on saadud inspiratsiooni burmanlikust piirkonna linnaruumi kuvandist.
Hoone üldmaht on kaetud heledat tooni krohviga, aktsendiks on kasutatud tumedat tooni komposiitplaati.
Hoidutud on suurtest klaaspindadest.
Hoone iga korrus on erineva suuruse ja plaanilahendusega, igal korrusel on kas rõdu või katuseterrass.

Siseviimistlus

Siselahenduses on saadud inspiratsiooni 1920.-30. aastatel Eestis tõusuteel olnud rahvuslikust kultuurist.
Sel ajal aktiveerusid lisaks majanduslikule õitsengule ja rahvuslikele liikumistele ka kirjandus- ja kunstielu.
Võimalus on valida kahe erineva siseviimistluspaketi Novell ja Etüüd vahel, millest esimene on poeetiline, inspireeritud kirjasõnast ja luulest ning teine, Etüüd, on inspireerituna maalikunstist ekspressiivne ja loominguline, julgema värvigammaga.

Korterid

Maja esimesel korrusel asuvad äripinnad ja 1.-6. korrusel eluruumid.
Korterid on 2-4 toalised, suuremate korterite juurde kuulub terrass või rõdu, igas korteris on panipaik ja mahukad sisseehitatud kapid. Soovi korral saab lisaks osta parkimiskoha.
Korterites on vesipõrandaküte. Majas on videofonolukusüsteem, korterites LED ekraan. Andmesidevõrgu kiiruse tagab fiiberoptiline kaabel.

Moodne funkmaja
Kadrioru piiril

Tallinna südalinna, esinduslikule Kreutzwaldi tänavale, on kerkimas uus, funktsionalistliku arhitektuurikeelega mängiv kuuekorruseline terrasselamu.
Nii maja arhitektuur, korterite planeering kui ka sisekujundus on kõrgekvaliteedilised ning kavandatud oma ala tippude poolt.
Uushoonestus on kavandatud kaasaegse mahulise ehituskehandina, mis ei imiteeri, kuid järgib olemasolevate hoonete mahte, fassaadide mitmekesisust ja vormi.