Perton Ehitus

Meeskond

 • Allan Mahkvei

  ehituse projektijuht

  Suurte kogemustega projektijuht, kes on Pertonisse kõik oma juhtimisalased teadmised ja kogemused kaasa võtnud ning edukalt töösse rakendanud. Eesmärgi nimel töötamine ja sihikindlus on märksõnad, mille abil Allan projektid vajaduse korral kas või läbi seinte murdes õigeks ajaks lõpuni veab.

 • Priit Lilleväli

  müügikonsultant

  Priit on müügikonsultant, kellel on teadmised ja kogemused nii kinnisvara müügis kui ka ehituses. Vaheldusrikkus, erinevad kliendid ja väljakutsed muudavad müügitöö tema jaoks põnevaks ja motiveerivaks. Meeskonnamängijana on Priit veendunud, et kõik edukad tehingud sünnivad koostöö tulemusena – ühes klientide, kolleegide ja koostööpartneritega.

  (+372) 56 110 070
 • Reet Urva

  pearaamatupidaja

  Reet on numbrite- ja finantsmaailmaga sinasõber. Kogenud ja asjatundliku raamatupidajana peab ta korda igapäevases raamatupidamises ja hoiab kogu kontserni korrektsel kursil. Asendamatu Reet näitab oma kohusetundlikkusega eeskuju, mille järgi joondub kogu ettevõte.

  (+372) 511 58 43
 • Marko Bäärs

  juhatuse liige, arenduse valdkond

  Perton Ehituse asutaja ja juhatuse liige. Marko korraldab, et kontsern tervikuna liiguks uuendustele avatuna õigel kursil ja eesmärgipäraselt. Ettevõtte algusaegadel tegeles Marko ise arenduse, müügi ja projekteerimise korraldusega. Täna inimesi juhtides annab ta edasi väärtusi ja nägemust, mis teevad Pertonist jätkusuutliku ja kasvava ehitus- ja arendusettevõtte.

 • Matti Tilk

  juhatuse liige, ehituse valdkond

  Perton Ehituse asutaja ja ehitusjuht-juhatuse liige. Ehitus on Mattil geenides – sellega on tegelenud ka tema isa ja vanaonud. Matti on hinnatud oma oskuse poolest leida keerulistele olukordadele kiired ja  mõistlikud lahendused. Ta korraldab protsesse ja suunab ehitustöid selliselt, et asjad õigeks ajaks ja korralikult tehtud saaksid. Sageli jälgib ta ehituskvaliteeti objektidel isiklikult. Tänu Matti teadmistele rekonstrueerimisest ja restaureerimisest on Perton Ehitus saanud mitmeid tunnustusi majade asjatundliku korrastamise eest miljööaladel.

Soovid rohkem infot meie uute arenduste kohta?

 • Võtame sinuga ühendust, kui tulemas on uus projekt.
 • Ole esimeste seas ja Sul on rohkem valikuvõimalusi
Privacy Policy